№ 771 Про застосування коефіцієнта 0,7 до орендної плати

trizyb1

УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

 

Тринадцята сесія                                                                            VI скликання

 від 20.12.12       № 771

Про застосування
коефіцієнта 0,7
до орендної плати

 

Відповідно до статей 1, 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою ефективного використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань бюджету і комунальної власності               від 18.12.12, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. За рекомендацією постійної комісії обласної ради з питань бюджету і комунальної власності, згідно з рішеннями обласної ради, надавати дозвіл комунальному підприємству “Агенція з питань регіонального розвитку Житомирської обласної ради” застосовувати коефіцієнт 0,7 до орендної плати, у разі звернення орендарів - вітчизняних юридичних і фізичних осіб, що є суб’єктами малого підприємництва та які провадять виробничу діяльність безпосередньо на орендованих виробничих площах (крім офісів), терміном до 31.12.13.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності та заступника голови обласної ради Чигиря М.А.

 

 

Голова обласної ради                                                                  Й.А. Запаловський                           

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr