№ 772 Про зміну назви та затвердження Положення про комунальну установу «Володарсько-Волинський психоневрологічний інтернат» Житомирської обласної ради

trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

 

Тринадцята сесія                                                                           VI скликання

від 20.12.12       № 772  

Про зміну назви та затвердження
Положення про комунальну установу
«Володарсько-Волинський психоневрологічний
інтернат» Житомирської обласної ради

 

         Відповідно до ст.ст. 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи подання обласної державної адміністрації   від   22.11.12   № 7503/51/2-12, рекомендації постійних комісій обласної ради з питань бюджету і комунальної власності від  18.12.12, з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від 18.12.12, обласна рада

 ВИРІШИЛА:

1. Змінити назву Володарсько-Волинського геріатричного пансіонату для ветеранів війни та праці Житомирської обласної ради на комунальну установу «Володарсько-Волинський психоневрологічний інтернат» Житомирської обласної ради.

2. Затвердити Положення про комунальну установу «Володарсько-Волинський психоневрологічний інтернат» Житомирської обласної ради в новій редакції (додається).

3. Керівнику комунальної установи «Володарсько-Волинський психоневрологічний інтернат» Житомирської обласної ради забезпечити здійснення державної реєстрації Положення, про що повідомити обласну раду в місячний термін.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності. 

 

 

 

Голова обласної ради                                                          Й.А. Запаловський

 

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr