№ 634 Про внесення змін до рішення обласної ради від 14.12.10 №28 “Про погодження прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області нерухомого майна за адресою: м. Новоград-Волинський, ул. Ушакова, 10”


УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ 

Одинадцята сесія                                                                                VI скликання 

від 16.08.12 № 634 

Про внесення змін до рішення
обласної ради від 14.12.10 № 28
“Про погодження прийняття
у спільну власність територіальних
громад сіл, селищ, міст області
нерухомого майна за адресою:
м. Новоград-Волинський,
ул. Ушакова, 10” 

Керуючись статтями 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, законами України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, “Про внесення змін до Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”,  враховуючи лист Міністерства економічного розвитку і торгівлі України  від 18.06.12 № 3214-04/22973-08 та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань бюджету і комунальної власності від 13.08.12, обласна рада 

ВИРІШИЛА: 

Внести зміни до рішення обласної ради від 14.12.10 № 28 “Про погодження прийняття у спільну власність територіальних громад сіл,
 селищ, міст області нерухомого майна за адресою: м. Новоград-Волинський, вул. Ушакова, 10”, виклавши вирішальну частину у новій редакції: 

“Погодити прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області нерухомого майна за адресою: м. Новоград-Волинський, вул. Ушакова, 10, що буде використовуватися для навчального процесу Новоград-Волинського медичного коледжу Житомирської обласної ради і не буде відчужуватися у приватну власніть.”

  

Голова ради                                                                                        Й.А. Запаловський

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr