№ 560 Про передачу автобуса у спільну власність територіальних громад сіл, селища Бердичівського району


УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

 

 

Десята     сесія                                                                                        VІ скликання
від  07.06.12  №560

Про передачу автобуса у спільну
власність територіальних  громад
сіл, селища Бердичівського району 

Керуючись статтею 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, Законом України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної  власності“,  враховуючи  пропозиції обласної державної адміністрації від  19.03.12 № 1779/51/2-12, рішення  Бердичівської  районної ради   від 24.05.12  №  136  та рекомендації постійної  комісії  обласної  ради   з  питань  бюджету і комунальної власності  від  31.05.12,  обласна рада 

ВИРІШИЛА: 

1. Передати безоплатно автобус ПАЗ-3205, 1998 року випуску (державний номерний знак АМ 24-60 АИ, первісна балансова вартість 87307,00 грн., інвентарний № 10510004), зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, з балансу Бердичівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  Житомирської обласної ради, у спільну власність територіальних громад Бердичівського району.
2. Приймання-передачу майна здійснити відповідно до чинного законодавства.
3. Директору Бердичівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  Житомирської обласної ради Тарнопольській Л.Л. у місячний термін надати обласній раді акт приймання-передачі автобуса.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності та заступника голови обласної ради Чигиря М.А. 

 

Голова ради                                                                                   Й.А. Запаловський

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr