№ 556 Про надання згоди на приватизацію житлового будинку за адресою: м. Житомир, вул. Котовського, 35


УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Десята   сесія                                                                                          VІ скликання
від 07.06.12  № 556 

Про надання згоди на приватизацію
житлового будинку за адресою:
м. Житомир,  вул. Котовського, 35

 

Відповідно до статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про приватизацію державного житлового фонду”    та враховуючи клопотання Житомирського обласного підрядного спеціалізованого ремонтно-будівельного об’єднання “Житомиррембуд” Житомирської обласної ради від 28.03.12 № 123, рекомендації постійної комісії обласної ради з питань бюджету і комунальної власності  від 31.05.12, обласна рада

ВИРІШИЛА: 

1. Надати дозвіл на проведення приватизації квартиронаймачами квартир у будинку за адресою: м. Житомир,  вул. Котовського, 35, що перебуває на балансі  Житомирського обласного підрядного спеціалізованого ремонтно-будівельного об’єднання “Житомиррембуд” Житомирської обласної ради і належить до майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

2. Начальнику Житомирського обласного підрядного спеціалізованого ремонтно-будівельного об’єднання “Житомиррембуд” Житомирської обласної ради Волобуєву В.І. проінформувати обласну раду про хід проведення приватизації квартир та надати копії відповідних підтверджувальних документів.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 

 

Голова ради                                                                                 Й.А. Запаловський

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr